Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından biridir. Firmamız sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile doğru, güvenilir ve etkin çözümler sunar.Viapharma ürünlerimiz 81 il genelinde bulunan eczaneler vasıtasıyla da müşterilerimize sunulmaktadır. 81 il genelinde var olan seçkin eczanelerden ürünleri temin edebildiğiniz gibi, o an için bulunmayan eczanelerin de ürünlerimizi ecza depoları vasıtasıyla kısa sürede size temin edebileceğini hatırlatmak isteriz.

Şirket Profili

 

2016 yılında, yenilikçi kişisel bakım ürünlerini Türk tüketicisiyle buluşturmak ve yer aldığı pazarda tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulan Viapharma ithalatçı kimliğiyle Türkiye’de sektöre değer katmayı ve Türk kozmetik sektörünü uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil etmeyi amaçlamıştır.

Kurumsal Yapı ve Gelişim

 

Şeffaf ve demokratik yapıya sahip Viapharma, kurumsal politika olarak sürekli değişim ve gelişimi hedeflemiş ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı bir kuruluş olarak Viapharma yoluna bu doğrultuda devam etmektedir. 2016 yılı itibariyle üretim ve markalaşma konusunda çalışmalarına başlayan Viapharma markasıyla farklı ve yenilikçi ürün ve pazarlama aktiviteleri ile düzenli Pazar araştırması yaparak dünya markaları ile rekabet eden bir marka olmayı hedeflemiştir.

Misyonu

Çalışanlarına heyecan ve gurur veren samimi ve açık iletişime sahipbir çalışma ortamı yaratarak, kurumun sürekli başarısında en büyük etken olan müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayan, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen bir aile olmayı amaçlamıştır. Çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerine yatırım yapan ve potansiyellerini ortaya çıkaran bir yönetim anlayışıyla bulunduğu sektörde müşterileri, işbirlikçileri ve çalışanları tarafından en çok tercih edilen şirket olma misyonunu üstlenmiştir.