54 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar
Kapat

5li Doğal Sabun Seti

89,00 

Isırgan Otu Sabunu 100 Gr

Isırgan otu sabunu saçları besler. Ciltteki ölü derileri temizler ve cilde pürüzsüzlük verir. Egzamaya ve sedef hastalığına karşı etkilidir. Tırnakların ana maddesi olan keratini güçlendirerek tırnak kırılmalarını önler. Romatizmaya ve siyatik ağrılara karşı etkilidir.

Argan Yağı Sabunu 100 Gr

 Hassas ve kuru ciltlerde esnekliği sağlayarak cilde rahatlık verir.Argan yağının besleyici özelliği ile yara temizliğinde kullanılır. Bu sabunu saç ve tırnak bakımındanda kullanılabilir. Aryan sabunu cildinizin yüzeyinde tehlikeli ve kötü bakteri ve mikroplardan kurtulmak için etkilidir.

Aloe Vera Sabunu 100 Gr

 Aloe vera, özellikle cilt yaralanmalarının tedavisi ile bilinen ve binlerce yıldır kullanılan popüler bir şifalı bitkidir. Aloe vera, yapraklarında su depolayan kalın, kısa gövdeli bir bitkidir. Geleneksel tıpta, aloe vera, bitkinin yapraklarının içindeki jel benzeri maddeden yapılan tropikal bir jel olarak kullanılır. Aloe vera, C ve E vitaminleri ve besleyici ve yaşlanma karşıtı niteliklerini sağlayan beta karoten bakımından zengindir.Tüm cilt tipleri için uygundur. Siyah noktaları temizlerken cildinizi yıpratıp,kurutmaz. Cildinizi nemlendirirken ışıltılı görünmesini sağlar.

Eşek Sütlü Sabun 100 Gr

Eşek Sütünde E vitamini , çok yüksek miktarda amino asit, vitamin A,B1,B6,C,D,E mineralleri oldukça zengindir. Omega 3 ve 6 deposudur. Yüksek kalsiyum içerir. 4 kez daha az yağ içerir. Ayrıca daha genç görünülmesini sağlayan doğam bir retinol içerir. Sedef ve egzama tedavisinde yardımcıdır.Eşek sütünden yapılan eşek sütü sabunu dolayısıyla eşek sütünün faydalarını kapsıyor. Eşek sütü anne sütüne en yakın olarak bilinen süttür. Bol miktarda A , B1, B2, C ve E vitamini içerir. Ayrıca yüksek oranda magnezyum, kalsiyum, potasyum, fosfor, çinko, sodyum da ihtiva eder.

Lavanta Sabunu 100 Gr

 Yağlı ciltlerde oluşan siyah nokta ve sivilceleri çok iyi derecede temizler. Düzenli kullanıldığı taktirde sivilce oluşumunu engeller. Ergenlik sivilcesi olan kişiler yüz temizliğinde bu sabunu rahatlıkla kullanabilirler. Kokusu sinirleri yatıştırmaya yardımcı olur. Zona hastalığının tedavisinde kullanılır. Doğal bir antiseptiktr.
Kapat

Genital Bölge Beyazlatma Kremi

89,00 
Kapat

Kiperin Collagen %100 Saf Ve Doğal Toz Kolajen

279,00 
%100 SAF ve DOĞAL Toz Kolajen içeren Diyet Takviyesi 50 Günlük X 10 gr = 500 gr Takviye Edici Gıda Onay Numarası:005534-05.03.2019 EN İYİ SONUÇLARI DENEYİMLEYİN Güzellik, Diyet, Sağlık GÜZELLİK • Cilt kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı olur. • Selülitleri, çatlakları azaltmaya yardımcı olur. • Cildi nemlendirmeye, canlandırmaya yardımcı olur. • Saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saçları güçlendirmeye, canlandırmaya ve parlatmaya yardımcı olur. • Tırnak kırılmalarını azaltmaya yardımcı olur. Tırnakları güçlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur. SAĞLIK • Bağışıklığı güçlendirmeye yardımcı olur. • Diş, kas, kalp, kıkırdak, tendon, eklem, kemik, göz ve bağırsak sağlığını destekler. • Kas büyümesine ve kuvvetlenmesine yardımcı olur. • Eklem ağrıların azaltmaya yardımcı olur. • Kemikleri güçlendirmeye yardımcı olur. • Bağırsak onarımına yardımcı olur. • Diş güçlenmesine yardımcı olur. • Kalp sağlığını destekler. • Göz sağlığını destekler. DİYET    • Kiperin Collagen diyet takviyesidir. Uzun süre tok tutarak, zayıflamaya yardımcı olur. Yapılan klinik çalışma sonucuna göre, diğer protein çeşitlerine göre en çok tok tutan protein çeşidi olduğu kanıtlanmıştır.   Klinik çalışma, kolajen içeren kahvaltıların, diğer protein çeşitleri ile yapılan kahvaltılara kıyasla öğle yemeğinde ~%20 daha düşük enerji alımına neden olmuştur. ~%20 daha az alınan enerjinin iştahtaki ~%40'lık bir azalmayla ilişkili olması, Kiperin Collagen’in neden bu kadar kısa sürede popüler olduğunu açıklar niteliktedir.   • Kiperin Collagen her ölçekte; 10 gr hidrolize kolajen peptitleri, 18 adet aminoasit, 0gr karbonhidrat, 0gr şeker, 0gr yağ içeriği ile en iyi diyet takviyesidir.   Neden Kiperin Collagen ?   • Türkiye'nin En Yüksek Kolajen Miktarı(10gr) • Klinik çalışmalarla kanıtlanmış kısa sürede kalıcı etki • ''Pureness For Health'' ilkesi gereğince herhangi bir katkı maddesi kesinlikle içermez. • Koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı, bağlayıcı içermez. • Diyet takviyesi olarak uzun süre tokluk sağlayarak, kilo vermenize yardımcı olmaktadır. • Helal Sertifikası • 18 Adet Aminoasit içermektedir. • Ürün Kolajeni Belçika Menşei’lidir. • Bir ölçekte günlük 10 gr, 50 günlük; toplam 500 gr. • Kaynağı sığır, %80 tip1 ve %20 tip3 kolajenden oluşmaktadır. • 0gr Karbonhidrat, 0gr Yağ, 0gr Şeker ile Keto-Friendly’dir. • Grass Fed – Pasture Raised (Doğal Mera otu ile beslenmiş gezen sığırlardan elde edilmiştir.) • Tadı ve kokusu nötr’dür. • Klinik çalışmalarla kanıtlanmış yüksek biyoaktif ve yüksek biyoyararlıdır. • Soya, gluten, laktoz gibi alerjen içeren hiçbir madde içermez. • 2000k Dalton molekül büyüklüğüne sahiptir.(En düşük molekül büyüklüğü) • GMP(Good Manufacturing Practice), HAACP, İSO 9001, İSO 22000 sertifikaları  
Kapat

Collagen %99 Aloe Vera Jel + 2 Adet Lipbalm

89,00 

1 Adet Collagen %99 Aloe Vera Jel + 2 Adet Lipbalm

Aloe Vera Özlü Dudak Lip Balm Dudak Nemlendirici Viapharma Kozmetik Aloe Vera Özlü Dudak Bakım Kremi ile nemlendirici özelliğiyle dudak çatlamasının önüne geçerken, içeriğindeki aloe vera sayesinde yıpranmış dudakların tedavisinde yardımcı olur. Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar Viapharma Kozmetik Aloe Vera özlü lip balmı ile sizlerle. Yüzde doksan dokuz aloe veradan oluşan Viapharma Kozmetik Aloe Vera Özlü Dudak Lip Balm Dudak Nemlendirici vegan bir ürün olup tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır.

Aloe Vera Jel

Yüz, el ve tüm vücut bakımı için kullanılabilir. – Cildin nemlenmesine, sıkılaşmasına ve kırışıklıkların giderilmesine destek olur. – Temiz cilde her gün uygulanabilir.
 El, vücut ve saç bakımı için geliştirilmiş nemlendirici jeldir.
– Cildi nemlendirir ve besler.
– Cildin nem seviyesini dengeler.
– İçeriğinde bulunan Aleo, kollajen ve hyaluronic asit cilde gerekli bakımı sağlar.
– Jel yapısı sayesinde ciltte kolayca emilim sağlar.
Nasıl Kullanılmalı: Masaj yaparak uygulayınız.
Öneri: Etkili sonuç için düzenli kullanın.
Kimler Kullanabilir: Tüm ciltler için kullanıma uygundur.
Kapat

Aloe Vera Sabunu 100 Gr

19,90 
 Aloe vera, özellikle cilt yaralanmalarının tedavisi ile bilinen ve binlerce yıldır kullanılan popüler bir şifalı bitkidir. Aloe vera, yapraklarında su depolayan kalın, kısa gövdeli bir bitkidir. Geleneksel tıpta, aloe vera, bitkinin yapraklarının içindeki jel benzeri maddeden yapılan tropikal bir jel olarak kullanılır. Aloe vera, C ve E vitaminleri ve besleyici ve yaşlanma karşıtı niteliklerini sağlayan beta karoten bakımından zengindir.Tüm cilt tipleri için uygundur. Siyah noktaları temizlerken cildinizi yıpratıp,kurutmaz. Cildinizi nemlendirirken ışıltılı görünmesini sağlar.  
Kapat

24’lü POWERTECH Thermogenic L-Carnitine Burner Shot 3000 MG

250,00 
Yüksek kalitede sıvı formda l-karnitin (l-carnitin) serbest yağ asitlerini mitokondriye transferini artırır. Hem yağ yakımını hemde antrenman performansını maksimum seviyeye ulaştırır. Yağlı dokuyu azaltmayı hedefleyen sporcular için üretilmiştir. Yoğun miktarda terlemenizi sağlar. - Mega doz 3.000 mg ampul - %100 saf l-carnitin - Hızlı etki - Kafein, kromium pikolinat, vitamin B6, yeşil kahve, yeşil çay ve vitamin kompleksi takviyeli. Karnitin (Carnitine) Ne İşe Yarar? L-Carnitine’in vücudumuzda oynadığı en önemli rol, hücrelerimizde enerji üretiminden sorumlu olan mitokondrilere yağ transferine yardımcı oluyor olmasıdır. Yani, L-Carnitine sayesinde yağlar enerji üretiminde yakıt olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, L-Carnitine görevini siz egzersiz yaparken de dinlenirken de yapmaktadır; ama yapılan araştırmalar L-Carnitine’nin özellikle yoğun egzersizler boyunca daha etkili olduğunu göstermiştir. Uygun L-Carnitine olmadan, birçok besinsel yağ mitokondri içine giremez ve yakılamaz. L-Carnitine yetersizliği olan insanlar için bu durum ciddi bir medikal sorundur. Carnitine eksikliği; kas zayıflamasına, bodur büyümeye, karaciğer büyümesine ve birçok diğer sağlık problemine yol açabilir. Bu sorunlar, L-carnitine’in temel besin olarak dikkate alınmasının nedenlerindendir. L-Carnitine, vücudumuz tarafından üretilmektedir, fakat yeterince üretilmezse sağlığımız olumsuz yönde etkilenebilir. L-Karnitin’in (L-Carnitine) Performans ve Fiziksel Katkıları Nelerdir? Vücudumuzda yağ mobilizasyonunda görev alan L-Carnitine, iyi yapılandırılmış bir supplementtir. Yağ transferinde görev alarak, hücrelerdeki yağın yakılıp enerjiye dönüştürülmesini sağlar. Bu yönüyle de, özellikle “bulk dönemi” boyunca yağ kazanımını sınırlandırıp, yağsız bir kütle kazanımına yani daha fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olabilmektedir.Carnitine üzerine yapılan araştırmaların çoğu, L-Carnitine’in nasıl atletik performansı arttırdığı konusu üzerine yoğunlaşmıştır. Nottingham Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada, düşük tempoda bisiklet süren ve L-Carnitine kullanan kişinin %55 daha fazla yağ yaktığı ve yorulmaya karşı %25 daha fazla direnç gösterdiği sonucuna varılmıştır. İngiliz araştırmacılar da, günlük olarak ekstra 640 kalori karbonhidrat tüketilmesine rağmen, L-Carnitine kullanan kişilerde ekstra yağ depolanması olmadığını tespit etmişlerdir. POWERTECH Thermogenic L-Carnitine Burner Shot 3.000 mg 24 ampuldür. Yeşil Elma aromalıdır. Kullanım bilgisi: Antrenmandan 30 dk önce 1 ampul tüketiniz.

3 Adet Dolphin Dermaroller

200,00 
Dermaroller;
  • Ciltteki lekeli bölgelere
  • Ciltteki çatlak oluşumuna karşı
  • Saç dökülmesi sorununa karşı
  • Göz altı morluklarında
  • Yaşlanma karşıtı önlem almak istendiğinde
  • Selülitli bölgelerde
  • Kırışıklığa karşı önlem alınmak istendiğinde kullanılabilir.

Dermaroller Ciltteki Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Dermaroller saç dökülmesine karşı bir yöntem olarak kullanılabilir. Yine göz altlarına, yüze, ellere, selülitli bölgelere, ciltte çatlak görünümüne karşı oluşmaya eğilimli bölgelere uygulanabilir. 0,5 mm yüz için özel geliştirilmiştir ve ev kullanımı için uygundur.

Dermaroller Ne Kadar Süre Kullanılır?

Dermarollerin, Uzak Doğu’da kişinin yaşam enerjisini pozitif yönde etkilediğine inanılır. Cilde kür halinde uygulanır. İlk dört hafta haftada bir-iki, sonraki aşamada iki haftada bir uygulanılması önerilir. Kullanılmadan önce uzmana danışılması tavsiye edilir.
Kapat

Aloe Vera Dudak Nemlendiricisi

25,00 
Aloe Vera Özlü Dudak Lip Balm Dudak Nemlendirici Viapharma Kozmetik Aloe Vera Özlü Dudak Bakım Kremi ile nemlendirici özelliğiyle dudak çatlamasının önüne geçerken, içeriğindeki aloe vera sayesinde yıpranmış dudakların tedavisinde yardımcı olur. Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar Viapharma Kozmetik Aloe Vera özlü lip balmı ile sizlerle. Yüzde doksan dokuz aloe veradan oluşan Viapharma Kozmetik Aloe Vera Özlü Dudak Lip Balm Dudak Nemlendirici vegan bir ürün olup tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır.